Přejít k obsahu

Národní konference 2020

09

ELSA Plzeň připravila tradiční Národní konferenci, letos s podtitulem právo v kyberprostoru, která probíhala v pátek 6. a v sobotu 7. března 2020. Na konferenci si mohli účastníci poslechnout mnoho přednášek od praktiků i teoretiků z oboru. Mezi přednášejícími byli například i JUDr. Tomáš Sokol, doc. JUDr. František Vavera, Ph.D., LL.M., nebo JUDr. Simona Stočesová, Ph.D., LL.M. Na konferenci se sjeli i studenti pražských, brněnských i olomouckých právnických fakult, kteří se ubytovali na koleji Borovská.

V jednacím sále Magistrátu města Plzeň proběl první den konference. Návštěvníci měli k přednáškám i doprovodný program. Během konference byla možnost malého občerstvení a po zakončení proběhla večeře v restauraci Na Spilce v plzeňském Pivovaru.

Druhý den přednášek se odehrál na právnické fakultě v přednáškové místnosti PC 408. Přednášky doplnil krátký oběd a vše zakončilo předávání diplomů potvrzujících účast.

Konference se zúčastnilo přes 70 lidí a proběhlo 10 přednášek, což dohromady představuje cca 20 hodin akademického programu.

 

Seznam přednášejících:

Pátek

JUDr. Martin Janák

JUDr. Tomáš Sokol

Ing. Mgr. Jan Romportl, Ph.D.

Advokátní kancelář Accace Legal

Mgr. František Vinopal

 

Sobota

JUDr. Ing. Pavel Cink, LL.M.

JUDr. Samuel Král

doc. JUDr. František Vavera, Ph.D., LL.M. a JUDr. Simona Stočesová, Ph.D., LL.M.

Aneta Schwarzová

Mgr. Igor Chalachan

Patička