FPR1e

Skvělý akreditační úspěch naší fakulty

Vážení a milí (současní i bývalí) členové naší akademické obce,

dovolte, abych těm z Vás, kteří to snad ještě nevíte, s nesmírnou radostí oznámil, a těm z Vás, kteří to už víte, s nemenší radostí připomenul, že naše fakulta obdržela od Národního akreditačního úřadu na základě svých tří žádostí tři akreditace, konkrétně

- pětiletého magisterského programu (umožňujícího současně též konat rigorózní řízení a udělovat tituly JUDr.),

- dvouletého navazujícího magisterského programu, jakož i

- čtyřletého doktorského studijního programu.

Radost můžeme mít tím větší, že všechny tři akreditace byly Národním akreditačním úřadem uděleny na maximální možnou dobu, tj. na dobu celých deseti let, a to bez jakýchkoli omezení. O tomto skvělém úspěchu se můžete přesvědčit z níže přiložených vyhotovení rozhodnutí Národního akreditačního úřadu.

Chci věřit, že se tím definitivně završuje „očistná cesta“ naší fakulty, jejíž kvality teď snad už nikdo a nikdy nebude zpochybňovat.

Váš děkan